Yhteystiedot

Hankesivusto: www.munjuttuhanke.fi

Hankekokonaisuus

Anja Kuhalampi, Helsingin yliopisto, Koulutus- ja kehittämispalvelut, anja.kuhalampi@helsinki.fi,

p. 050 588 07 35

Tieteellinen johtaja

Janne Matikainen, Helsingin yliopisto, Sosiaalitieteiden laitos, janne.matikainen@helsinki.fi,

p. 050 317 50 28

Hankkeen sihteerit, maksatusasiat, yleiset hallintoasiat

Leena Kaukolahti, Kvestuuri, Lahden talouspalvelut, leena.kaukolahti@helsinki.fi,  p. 050 588 0728.

Vaikuttavuustutkimus

Päivi Virtanen, Helsingin yliopisto, Koulutus- ja kehittämispalvelut, paivi.s.virtanen@helsinki.fi,

p. 050 3880685

Mediapajat, itseilmaisullisuus, vuorovaikutteisuus, audivisuaaliset kokeilut, dokumentointi

Marita Parkkonen, Helsingin yliopisto, Koulutus- ja kehittämispalvelutmarita.parkkonen p. 050 5880777

Taidepajat, EKOThinkTank, ITE-taide, tuunaus, EKO-hyötypuutarha

Johanna Holmbäck, K. H. Renlundin museo - Keski-Pohjanmaan maakuntamuseo, Kokkola, johannna.holmback@kokkola.fi, p. 044 78 09 476

Sävellystyöpajat, osallistava musiikkiteatteri, omat biisit, kierrätysmateriaalit, trikkaus

Mia Seppälä, Taideyliopisto, mia.seppala@uniarts.fi, p. 040 710 43 66

Luontoyhteyspajat, luonto ja hyvinvointi, luontoleiri, pelillisyys, selvitys lähiluonnon merkityksistä

Viivi Toivio, Lahden Teky, viivi.toivio@lahti.fi, p. 044 416 31 36

Päivi Sieppi, Lahden Teky, paivi.sieppi@lahti.fi, p. 050 559 40 90

Luontoliikuntapajat, luonto oppimisympäristönä, seikkailupedagogiikka,  audiovisuaalinen elämyspedagogiikka, vihreä ja esteetön luontoympäristö,  hyvinvointiportaali

Michelle Suni, Outward Bound Finland ry, michelle.suni@outwardbound.fi, p. 040 505 03 55

Nea Kujala, Suomen urheiluopisto, Vierumäki, nea.kujala@vierumaki.fi, p. 050 340 06 44

Paavo Heinonen, Suomen urheiluopisto, Vierumäki, paavo.heinonen@vierumaki.fi, p. 050 3028154

Elinikäinen ohjaus, ohjausosaamista kehittävä koulutus, työpaikkavarjostus,  benchmarkkaus

Kaisa Ottavainen-Nurkkala, Oulun yliopisto ja Kajaanin ammattikorkeakoulu, Aikuis- ja täydennyskoulutuspalvelut, kaisa.ottavainen-nurkkala@aikopa.fi, p. 040 540 08 09

Kehittämisklusteri, käyttäjälähtöisyys, osallistavuus, innovatiivisuus, fasilitointi ammattilaisten yhteistyössä

Tuija Oikarinen, Lappeenrannan teknillinen yliopisto, tuija.oikarinen@lut.fi, p. 0400 196 988

Suvi-Jonna Martikainen, Lappeenrannan teknillinen yliopisto, suvi-jonna.martikainen@lut.fi, p. 040 356 96 45

Hilkka Laakso, Lappeenrannan teknillinen yliopisto, hilkka.laakso@lut.fi, p. 040 576 47 80

 

Ole ilolla yhteydessä!

 

 

 

 

 

 


Johku | Store